Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Кючук Париж – 73 кв.м за 832 €/кв.м

  • 60,714€
  • 832€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Кючук Париж
  • Apartment
  • Property Type
  • 73
  • sqm
  • 2023
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Кючук Париж
  • 60,714€
  • 832€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 73
  • sqm
  • 2023
  • Building Year

Description

Оф.А25

Premier Estates продава двустаен, южен апартамент в кв. Кючук Париж. Жилището се намира в близост до Билла, Кауфланд и Лидл. Доказан инвеститор! Издава се на шпакловка и замазка по БДС!

Разсрочено плащане!

РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ

Дневна с трапезария и кухненски бокс, спалня, баня с wc, лоджия

ЗАСТРОЕНА ПЛОЩ 60,66 кв.м

ОБЩИ ЧАСТИ 9,61 кв.м

Изба 2,88 кв.м

ОБЩА ЗАСТРОЕНА ПЛОЩ

73,15 кв.м

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 60,714€
  • Size: 73 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2023
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 6-ти
  • Total Floors: 9