Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Кючук Париж – 86 кв.м за 814 €/кв.м

  • 69,999€
  • 814€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Кючук Париж
  • Apartment
  • Property Type
  • 86
  • sqm
  • 2025
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Кючук Париж
  • 69,999€
  • 814€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 86
  • sqm
  • 2025
  • Building Year

Description

оф.23103

С АКТ14! Предлагаме Ви ДВУСТАЕН апартамент В НОВОСТРОЯЩА СЕ НИСКА СГРАДА със следното разпределение: ВСЕКИДНЕВНА С КУХНЯ, СПАЛНЯ, БАНЯ С ТОАЛЕТНА, ВХОДНО АНТРЕ, КИЛЕР И ДВОРНА ВЕРАНДА. Апартаментът ще бъде издаден на степен на завършеност шпакловка и замазка, което Ви дава отличната възможност да го ремонтирате по Ваш вкус. Сградата се намира в близост до детска градина, училище, множество търговски обекти , спирки на градския транспорт. Едно чудесно предложение за Вашия нов дом или една много добра инвестиция!

Авангард Риъл Естейт предлага Висока сигурност при покупка на имот и цялостно съдействие до финализиране на сделката пред нотариус.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 69,999€
  • Size: 86 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2025
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 1-ви
  • Total Floors: 5