Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Кючук Париж – 93 кв.м за 1345 €/кв.м

  • 125,000€
  • 1,344€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Кючук Париж
Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Кючук Париж - 93 кв.м за 1345 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Кючук Париж - 93 кв.м за 1345 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Кючук Париж - 93 кв.м за 1345 €/кв.м - Снимка #6
  • Apartment
  • Property Type
  • 93
  • sqm
  • 2025
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Кючук Париж
  • 125,000€
  • 1,344€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 93
  • sqm
  • 2025
  • Building Year

Description

Предлагаме ви да закупите просторен, двустаен апартамент напълно обзаведен, с всичко необходимо за едно домакинство. Апартамента се намира ул.Димитър Талев. В близост са разположени детски градини, училища, хранителни магазини, удобен градски, транспорт до всяка една точка на града. Свободно и лесно паркиране.

Изложение: Запад

Разпределение: входно антре, хол с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна, килер, мокро помещение, тераса. 15/3136 идеиални части от поземлен имот

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 125,000€
  • Size: 93 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2025
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 4-ти
  • Total Floors: 10