Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Кючук Париж – 95 кв.м за 1182 €/кв.м

  • 112,199€
  • 1,181€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Кючук Париж
  • Apartment
  • Property Type
  • 95
  • sqm
  • 2025
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Кючук Париж
  • 112,199€
  • 1,181€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 95
  • sqm
  • 2025
  • Building Year

Description

оф.21883

Нова НИСКА СГРАДА на 6 етажа ! Възможност за закупуване на паркомясто! Опция за преустройство в тристаен! Предлагаме Ви да закупите апартамент в нова модерна ниска сграда , разположена на стратегическа локация в район Южен . Състои се от просторен хол с кухненски бокс , спалня , коридор, баня с тоалетна, склад и голяма тераса. Жилището се издава на шпакловка и замазка, което Ви позволява да го отремонтирате и обзаведете по Ваш собствен вкус. Намира се в близост до всичко необходимо за нормален живот. Имотът е идеален както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем.

Авангард Риъл Естейт предлага Висока сигурност при покупка на имот и цялостно съдействие до финализиране на сделката пред нотариус.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 112,199€
  • Size: 95 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2025
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 6-ти
  • Total Floors: 6