Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Остромила – 62 кв.м за 2049 €/кв.м

  • 127,000€
  • 2,048€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Остромила
Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Остромила - 62 кв.м за 2049 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Остромила - 62 кв.м за 2049 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Остромила - 62 кв.м за 2049 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Остромила - 62 кв.м за 2049 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Остромила - 62 кв.м за 2049 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Остромила - 62 кв.м за 2049 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Остромила - 62 кв.м за 2049 €/кв.м - Снимка #10
  • Apartment
  • Property Type
  • 62
  • sqm
  • 2025
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Остромила
  • 127,000€
  • 2,048€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 62
  • sqm
  • 2025
  • Building Year

Description

Оферта 4059. Представяме Ви напълно обзаведен, двустаен, монолитен апартамент в квартал Остромила, в близост до Via Park. Състои се от просторен хол с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна, антре и тераса.Намира се на четвърти етаж от общо пет. Имотът е в отлично състояние, напълно обзаведен и оборудван с всички необходими електроуреди. Жилището е с изложение югоизток и има прилежащо избено помещение-4кв.м. Паркирането в района е на свободен принцип. Предстоящ Акт 16-август 2025г! Оказваме пълно съдействие за банково кредитиране при най-добри условия и цялостна юридическа проверка на имотите, които предлагаме.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 127,000€
  • Size: 62 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2025
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 4-ти
  • Total Floors: 5