Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Остромила – 73 кв.м за 1213 €/кв.м

  • 88,500€
  • 1,212€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Остромила
  • Apartment
  • Property Type
  • 73
  • sqm
  • 2026
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Остромила
  • 88,500€
  • 1,212€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 73
  • sqm
  • 2026
  • Building Year

Description

Двустаен апартамент пред акт 14 в Панорама Парк Остромила.

Представяме Ви имот, който е чудесен както за живеене, така и за инвестиция, а именно двустаен апартамент в комплекс Панорама парк Остромила.

Жилището е с обща площ от 73,44 кв.м. и се състои от входно антре, хол с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна, килер и тераса.

Намира се на първи висок етаж в шест-етажна сграда с асансьор. Продава се на шпакловка и замазка.

Сградата е пред акт 14, като акт 16 се очаква лятото на 2026 година.

За повече информация обадете се на посочения телефонен номер.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 88,500€
  • Size: 73 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2026
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 1-ви
  • Total Floors: 6