Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Остромила – 73 кв.м за 1228 €/кв.м

  • 89,610€
  • 1,228€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Остромила
Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Остромила - 73 кв.м за 1228 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Остромила - 73 кв.м за 1228 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Остромила - 73 кв.м за 1228 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Остромила - 73 кв.м за 1228 €/кв.м - Снимка #7
  • Apartment
  • Property Type
  • 73
  • sqm
  • 2024
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Остромила
  • 89,610€
  • 1,228€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 73
  • sqm
  • 2024
  • Building Year

Description

оф.21507

ДВУСТАЕН С АКТ14 В ОСТРОМИЛА! Предлагаме Ви да закупите двустаен апартамент в НОВ МОДЕРЕН КОМПЛЕКС със следното разпределение: просторен и светъл хол с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна и тераса. Сградата е на степен на завършеност пред АКТ14. Жилището ще бъде издадено на шпакловка и замазка, което Ви дава възможност да го превърнете в мечтания дом. ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ЗАКУПУВАНЕ НА ПАРКОМЯСТО!

КОМПЛЕКСЪТ се състои от НИСКИ СГРАДИ, зелени площи и ПРЕКРАСНА ГЛЕДКА КЪМ РОДОПИТЕ, което го прави чудесен избор за Вашия нов дом или инвестиция.

Авангард Риъл Естейт предлага Висока сигурност при покупка на имот и цялостно съдействие до финализиране на сделката пред нотариус.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 89,610€
  • Size: 73 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2024
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 3-ти
  • Total Floors: 4