Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Прослав – 67 кв.м за 937 €/кв.м

  • 62,730€
  • 936€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Прослав
  • Apartment
  • Property Type
  • 67
  • sqm
  • 2026
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Прослав
  • 62,730€
  • 936€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 67
  • sqm
  • 2026
  • Building Year

Description

Двустаен апартамент в новострояща се бутикова сграда в кв. Прослав

ОФЕРТА 58138

Търсиш нов дом в тих и спокоен район? Този апартамент може да е точно това, което търсиш!

Местоположение: кв. Прослав – уютен квартал с лесен достъп до основни удобства

Площ: 66,85 кв.м. – идеален размер за комфортно жилище

Разпределение:

• Дневна с кухненски бокс

• Спалня

• Предверие

• Баня + WC

• Склад

• Тераса

Възможност за закупуване на паркомясто или гараж – удобство и сигурност за вашия автомобил

Чудесен избор за нов дом или инвестиция!

За повече информация и други актуални оферти, не се колебай да се свържеш с нас!

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 62,730€
  • Size: 67 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2026
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 1-ви
  • Total Floors: 5