Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Сточна гара – 50 кв.м за 1203 €/кв.м

  • 60,129€
  • 1,203€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Сточна гара
Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Сточна гара - 50 кв.м за 1203 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Сточна гара - 50 кв.м за 1203 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Сточна гара - 50 кв.м за 1203 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Сточна гара - 50 кв.м за 1203 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Сточна гара - 50 кв.м за 1203 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Сточна гара - 50 кв.м за 1203 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Сточна гара - 50 кв.м за 1203 €/кв.м - Снимка #10
  • Apartment
  • Property Type
  • 50
  • sqm
  • 1980
  • Building Year
For sale Private
Област Пловдив, гр. Пловдив, Сточна гара
  • 60,129€
  • 1,203€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 50
  • sqm
  • 1980
  • Building Year

Description

Обява от собственик І Моля брокери да не звънят. Комисионна за тях не е предвидена.

Продавам напълно обзаведен и изцяло ремонтиран двустаен апартамент в кв. Кършияка (района на р-т Хитър Петър).

Квадратура: 50м2 Етаж: 2ри

/1 ви жилищен/ от общо 5 етажа.

Сграда: Тухла (~1980г.)

Разпределение:

Входно антре 4м2

Баня с тоалетна 3м2

Спалня 10м2

Хол с кухня 23м2

Тераса 3м2.

Изложение: Изток

Обзавеждане: Висок клас мебели, гранитогрес, ламинат, врати, дограма, ел. уреди.

Нови Ел и ВиК инсталации.

Входът е добре поддържан с подменена дограма. Налична е обща стая за ползване от живущите. Тих район, свободно паркиране около сградата. Комуникативно място в непосредствена близост до ритейл парк, аптеки, болница, училища, детски градини, спирки и други.

Плюс: Към апартамента принадлежат таванска стая с тераса 7м2 и мазе 3м2.

При сериозен интерес звъннете:

тел. 08******14

Цена: 117,900€

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 60,129€
  • Size: 50 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 1980
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 5