Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Тракия – 53 кв.м за 2548 €/кв.м

  • 135,000€
  • 2,547€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Тракия
Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Тракия - 53 кв.м за 2548 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Тракия - 53 кв.м за 2548 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Тракия - 53 кв.м за 2548 €/кв.м - Снимка #6
  • Apartment
  • Property Type
  • 53
  • sqm
  • 2010
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Тракия
  • 135,000€
  • 2,547€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 53
  • sqm
  • 2010
  • Building Year

Description

Референтен номер: 2094630

Революшън Естейт представя двустаен апартамент в Пловдив, Тракия.

Квадратура: 53 кв.м

Етаж: 2 от 9

Изложение: Изток, Юг

Разпределение: коридор, хол с кухня, тераса, баня и тоалетна, спалня

Отопление: електричество

Просторен двустаен апартамент в кв. Тракия с функционално разпределение – коридор, светъл хол с кухня, спалня. тераса. Отоплението е на електричество, което осигурява контрол на разходите. Представя чудесен шанс за модерно жилище в добра жилищна сграда.

В близост до имота ще намерите:

– Подготвително училище: ДГ “Таня Савичева“

– Болница: ДКЦ V Пловдив Св. архиеп. Лука ЕООД

Информация за горепосочения имот, може да получите чрез формата на запитване или чрез директна връзка с нас на посочения телефон.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 135,000€
  • Size: 53 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2010
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 9