Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Тракия – 61 кв.м за 1476 €/кв.м

  • 90,000€
  • 1,475€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Тракия
Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Тракия - 61 кв.м за 1476 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Тракия - 61 кв.м за 1476 €/кв.м - Снимка #5
  • Apartment
  • Property Type
  • 61
  • sqm
  • 1990
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Тракия
  • 90,000€
  • 1,475€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 61
  • sqm
  • 1990
  • Building Year

Description

Титан Пропъртис с радост предлага на Вашето внимание двустаен апартамент в жк. Тракия. Намира се в непосредствена близост до зони за отдих и спорт, търговски обекти, хипермаркети и спирки на градски транспорт.

Имотът е ситуиран на 3-ти жилищен етаж и разполага с площ от 61 кв.м, разгърната в следното разпределение: г-образен коридор, хол, кухня, спалня, баня с тоалетна, голяма тераса, изба 4 кв.

Жилището разполага със сравнително нови електроуреди и сменена дограма в кухнята и спалнята, което осигурява добра изолация.

Агенцията разполага с множество оферти в и извън района, в различни ценови диапазони и типажи на имотите. За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2096629

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 90,000€
  • Size: 61 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 1990
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Панел
  • Floor: 3-ти
  • Total Floors: 8