Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Тракия – 66 кв.м за 1395 €/кв.м

  • 92,022€
  • 1,394€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Тракия
  • Apartment
  • Property Type
  • 66
  • sqm
  • 2023
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Тракия
  • 92,022€
  • 1,394€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 66
  • sqm
  • 2023
  • Building Year

Description

Реф. номер: 1961

АКТ 16!

Предлагаме ви двустаен апартамент в новопостроена сграда с Акт 16 от 02.2023г. в кв Тракия!

Основни характеристики на имота:

– Площ: 62.36 + 3.37 кв.м избено помещение

– Разпределение: Хол с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна, входно антре, тераса и прилежащо избено помещение

– Вид строителство: Тухла (с Акт 16 от 2023г.)

– Изложение: Запад

– Етажност: 2 ет. от 10 ет. (асансьор)

– Паркиране: Възможност за закупуване на паркомясто

Апартаментът се продава на степен на завършеност: шпакловка и замазка, ВиК до тапа, цялостно окабеляване, поставени вътрешни интериорни и входна блиндирана врати.

Намира се на комуникативна локация, в близост до 5-то РПУ, магазини, офиси, училище, детски градини и всичко необходимо за комфортен начин на живот.

За повече информация и организиране на огледи, моля, свържете се с нас на посочения номер, като ще Ви е необходим следният референтен номер: 1961

Лайт Хоум имоти е доверен партньор на най-големите банкови институции в страната и съдейства за преференциални условия при нужда от кредитиране. Ще получите юридическо съдействие през целия процес на сделката, както и съдействие при подготовка, подаване и получаване на всички необходими документи за сделката.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 92,022€
  • Size: 66 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2023
  • Property Type: Apartment