Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Южен – 64 кв.м за 1233 €/кв.м

  • 78,850€
  • 1,232€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Южен
Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Южен - 64 кв.м за 1233 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Южен - 64 кв.м за 1233 €/кв.м - Снимка #5
  • Apartment
  • Property Type
  • 64
  • sqm
  • 2024
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Южен
  • 78,850€
  • 1,232€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 64
  • sqm
  • 2024
  • Building Year

Description

Номер на оферта: 619722

Агенция за недвижими имоти “SEVEN HILLS” продава двустаен апартамент в новострояща се сграда с 4 типови жилищни етажа и мансарден етаж с открита гледка към Родопи планина. Сградата е локализирана в кв. Южен, гр. Пловдив, на метри от детска ясла и начално училище, както и хранителен магазин от голяма верига на по-малко от 100 метра. 

Апартаментът, който представяме, е с обща площ от 66.83 кв.м. и е разположен на пети етаж от общо шест, със следното разпределение:входно антре, всекидневна с кухня, спалня, баня с тоалетна, склад и тераса. Към имота има и прилежащо избено помещение.

Изложение: ЮГ.

При проектирането на сградата е взето предвид максимално добро разпределение на жилищната площ, съчетано с нисък процент на общите части.

В продажната цена на жилището е ВКЛЮЧЕНО И ПАРКОМЯСТО!

За повече информация или оглед се обадете на посочения в обявата телефон за контакт.

Отговорен брокер:

Самуил Спасов

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 78,850€
  • Size: 64 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2024
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 5-ти
  • Total Floors: 6