Продава се Двустаен апартамент в Пловдив, Западен – 70 кв.м за 1215 €/кв.м

  • 85,000€
  • 1,214€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Западен
  • Apartment
  • Property Type
  • 70
  • sqm
  • 2023
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Западен
  • 85,000€
  • 1,214€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 70
  • sqm
  • 2023
  • Building Year

Description

Компания ‘X’ представя на Вашето внимание двустаен апартамент в кв.Западен.

МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ: В близост до магазини за хранителни стоки, спирка на градски транспорт, основни пътни артерии.

СТРОИТЕЛСТВО: Апартаментът се намира на 4 етаж в тухлена сграда.

РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: Жилището разполага с площ от 70 кв.м. разпределена ввъ входно антре, хол с бокс, спалня, обща баня с тоалетна и тераса.

СЪСТОЯНИЕ:На шпкловка и замазка.

Заповядайте да Ви го покажем. Използвайки нашите услуги Вие ще превърнете закупуването на новия си дом в едно приятно изживяване, ще получите персонален консултант, съдействие при кандидатстване за кредит от всички банки в България, интериорни дизайнери и екип, който да се погрижи за нужните документи по Вашата сделка. На Ваше разположение сме всеки ден, от понеделник до неделя от 09:00 до 20:00ч. Възползвайте се от безплатна консултация в наш офис, където ще ви спестим време и ще ви запознаем с всички актуални имоти в България, отговарящи на Вашето търсене. Свържете се с нас на 08******90 или на 08******90 и цитирайте кода към имота: 44089

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 85,000€
  • Size: 70 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2023
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 4-ти
  • Total Floors: 10
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Not Furnitured
  • Building Condition: Finished