Продава се Двустаен апартамент в Русе, Широк център – 62 кв.м за 1370 €/кв.м

  • 84,900€
  • 1,369€/m²
Област Русе, гр. Русе, Широк център
Продава се Двустаен апартамент в Русе, Широк център - 62 кв.м за 1370 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Русе, Широк център - 62 кв.м за 1370 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Русе, Широк център - 62 кв.м за 1370 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Русе, Широк център - 62 кв.м за 1370 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в Русе, Широк център - 62 кв.м за 1370 €/кв.м - Снимка #8
  • Apartment
  • Property Type
  • 62
  • sqm
  • 1980
  • Building Year
For sale Agency
Област Русе, гр. Русе, Широк център
  • 84,900€
  • 1,369€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 62
  • sqm
  • 1980
  • Building Year

Description

RE/MAX има удоволствието да Ви представи двустаен апартамент в квартал Широк център.

Апартаментът е с площ 62 кв.м. с прилежащо таванско помещение 15 кв.м. и избено помещение 12 кв.м. Сменена ПВЦ дограма навсякъде, подовите настилки са ламинат и теракота, отоплението е посредством климатици.

Разпределението е както следва:

– Антре;

– Хол;

– Спалня с излаз на тераса;

– Кухня с тапезария с излаз на тераса;

– Баня с тоалетна в едно помещение;

RE/MAX съдейства БЕЗПЛАТНО за всякакъв вид кредитиране. Поради факта, че сме в цял свят, нашите клиенти получават преференциални условия от абсолютно всички банки;

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 84,900€
  • Size: 62 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 1980
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 3-ти
  • Total Floors: 5