Продава се Двустаен апартамент в с. Илинден, Област София-област – 92 кв.м за 2100 €/кв.м

  • 193,200€
  • 2,100€/m²
Област София-област, с. Илинден
Продава се Двустаен апартамент в с. Илинден, Област София-област - 92 кв.м за 2100 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в с. Илинден, Област София-област - 92 кв.м за 2100 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в с. Илинден, Област София-област - 92 кв.м за 2100 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в с. Илинден, Област София-област - 92 кв.м за 2100 €/кв.м - Снимка #7
  • Apartment
  • Property Type
  • 92
  • sqm
  • 2024
  • Building Year
For sale Agency
Област София-област, с. Илинден
  • 193,200€
  • 2,100€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 92
  • sqm
  • 2024
  • Building Year

Description

Предлагаме за продажба просторен, светъл и напълно завършен дом в нова сграда, пред АКТ 16, с модерна визия и висок клас строителство. Намира се на метри от бул. Ал. Стамболииски, тиха и зелена уличка с лице към красив парк. Жилището се състои от спалня, баня с тоалетна, просторен хол с трапезария и кухненски бокс, сервизно помещение и три големи, панорамни балкона. Възможност за преустройство на тристаен. Предлага се напълно завършено с готови бани, финно шпакловани и боядисани стени /пясъчна мазилка/, гранитогрес и теракот. Отопление на климатици. Възможност за закупуване на подземни и надземни гаражи. Висок клас на дограма и общи части. Супер локация, големи хранителни вериги, болница, спирки на градски транспорт. Налични двустайни и тристайни апартаменти с различни квадратури.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 193,200€
  • Size: 92 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2024
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 4-ти
  • Total Floors: 5
  • Heating: Локално
  • Furniture: Not Furnitured
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City с. Илинден
  • Region Област София-област