Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас – 104 кв.м за 1443 €/кв.м

  • 150,000€
  • 1,442€/m²
Област Бургас, с. Равда
Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас - 104 кв.м за 1443 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас - 104 кв.м за 1443 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас - 104 кв.м за 1443 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас - 104 кв.м за 1443 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас - 104 кв.м за 1443 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас - 104 кв.м за 1443 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас - 104 кв.м за 1443 €/кв.м - Снимка #10
  • Apartment
  • Property Type
  • 104
  • sqm
  • 2010
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, с. Равда
  • 150,000€
  • 1,442€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 104
  • sqm
  • 2010
  • Building Year

Description

Предлагаме просторен обзаведен двустаен апартамент с ПАНОРАМА МОРЕ на ПЪРВА ЛИНИЯ в к-с „Каса Реал“(Casa Real), гр. Свети Влас.

Жилището е с площ 104 кв. м и се намира на 2-ри етаж.

Апартаментът се състои от: коридор, всекидневна с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна и душ кабина, тераса с изглед към морето.

Жилището е напълно обзаведено и готово за нанасяне или за отдаване като инвестиционен имот.

Комплекс „Каса Реал“(Casa Real) разполага с: денонощна охрана, видеонаблюдение, ограничен достъп, техническа поддръжка, поддръжка на общите части, паркинг, басейн с шезлонги около него, ресторант, pool–бар и др.

Сградата има Акт. 16.

Сградата се поддържа.

Комплексът се намира на ПЪРВА ЛИНИЯ на 40 м от морето.

Около комплекса има добре изградена инфраструктура. Наблизо има: супермаркети, магазини, аптека, поликлиника, спирка на автобуса, ресторанти, бързи хранения, плаж, аквапарк и други развлечения.

Разполагаме с много и разнообразни имоти по цялото Черноморие. За повече информация, свържете се с нас!

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 150,000€
  • Size: 104 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2010
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 4
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход