Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас – 51 кв.м за 1451 €/кв.м

  • 74,000€
  • 1,451€/m²
Област Бургас, с. Равда
Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас - 51 кв.м за 1451 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас - 51 кв.м за 1451 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас - 51 кв.м за 1451 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас - 51 кв.м за 1451 €/кв.м - Снимка #7
  • Apartment
  • Property Type
  • 51
  • sqm
  • 2024
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, с. Равда
  • 74,000€
  • 1,451€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 51
  • sqm
  • 2024
  • Building Year

Description

Цена: 74 000€ !!БЕЗ КОМИСИОННА!!

ИМОТИ Цоневи продават 2-стаен ,51кв, в Равда,обл. Бургас,на 150м от плаж

Ет.1 ,без такса, 51кв , изложение юг

строителство 2024

08*******10

08*******16

Към имота може да се закупи паркомясто на цена 15 000 евро.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 74,000€
  • Size: 51 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2024
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 1-ви
  • Total Floors: 4
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Not Furnitured
  • Building Condition: Finished
  • Преход: С преход
  • City с. Равда
  • Region Област Бургас