Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас – 54 кв.м за 1297 €/кв.м

  • 70,000€
  • 1,296€/m²
Област Бургас, с. Равда
Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас - 54 кв.м за 1297 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас - 54 кв.м за 1297 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас - 54 кв.м за 1297 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас - 54 кв.м за 1297 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас - 54 кв.м за 1297 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас - 54 кв.м за 1297 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас - 54 кв.м за 1297 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас - 54 кв.м за 1297 €/кв.м - Снимка #11
  • Apartment
  • Property Type
  • 54
  • sqm
  • 2010
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, с. Равда
  • 70,000€
  • 1,296€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 54
  • sqm
  • 2010
  • Building Year

Description

IMPERIUM REALTY предлага за продажба тристаен апартамент + ПАРКОМЯСТО в жилищна сграда без такса поддръжка, разположена в центъра на Равда. Разстояние от плажа – 500 метра.

Апартаментът е с площ от 54 м2, разположен на 2-ри жилищен етаж, без асансьор.

Сградата е въведена в екплоатация – АКТ 16, битови тарифи, отделни партиди.

Разпределение: входно антре, баня/WC, мокро помещение, кухня, 2 отделни стаи, тераса. Южное изложение!

Без такса поддръжка!

ID на апартамент: 1970

За всеки клиент IMPERIUM REALTY предлага услугата за управление на имота. Ние ще съдействаме при необходимост от ремонти дейности или почистване, ще организираме целия процес по намиране на подходящи наематели, сключване на договори, събиране на депозит и наем, цялостна комуникация с клиента и проверка за спазването на всички задължения по договора.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 70,000€
  • Size: 54 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2010
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 5
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City с. Равда
  • Region Област Бургас