Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас – 62 кв.м за 1125 €/кв.м

  • 69,700€
  • 1,124€/m²
Област Бургас, с. Равда
Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас - 62 кв.м за 1125 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас - 62 кв.м за 1125 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас - 62 кв.м за 1125 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас - 62 кв.м за 1125 €/кв.м - Снимка #7
  • Apartment
  • Property Type
  • 62
  • sqm
  • 2026
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, с. Равда
  • 69,700€
  • 1,124€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 62
  • sqm
  • 2026
  • Building Year

Description

Новият ексклузивен проект се намира в самия център на Равда и съчетава модерен дизайн, комфорт и идеално местоположение.

На склад:

-едностайни апартаменти;

– апартаменти с две стаи;

– тристайни апартаменти;

Цената на апартаментите е 1100 евро на квадратен метър.

Всички апартаменти се продават „до ключ“, както следва:

с положена подова настилка (ламинат и гранитогрес), интериорни врати, боядисани стени и тавани, ключове, контакти и напълно завършена баня.

Налични удобства:

– Подземен паркинг

– Самостоятелни гаражи

– Отворени паркоместа

– Детска площадка

– Красиво озеленени пространства

Възможно е закупуване на паркомясто.

Комплексът се намира на пет минути пеша от плажа и центъра на Равда. В близост има спирки на градски транспорт, училище, детска градина, хранителни магазини и ресторанти. Напълно развитата градска инфраструктура прави комплекса идеален избор както за целогодишно живеене, така и за инвестиция.

План на плащане:

Първоначално плащане: 30% от стойността на имота

При издаване на АКТ 14: 40% от стойността на имота

При издаване на АКТ 16: 30% от стойността на имота

Свържете се с мен за повече информация и резервирайте апартамента си сега!

+ 380 95 385 88 59 (Viber, Telegram)

+ 35************19 (WhatsApp, Viber, Telegram)

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 69,700€
  • Size: 62 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2026