Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас – 70 кв.м за 1143 €/кв.м

  • 80,000€
  • 1,143€/m²
Област Бургас, с. Равда
  • Apartment
  • Property Type
  • 70
  • sqm
  • 2015
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, с. Равда
  • 80,000€
  • 1,143€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 70
  • sqm
  • 2015
  • Building Year

Description

Двустаен обзаведен апартамент с малко дворче, продава се с обзавеждане

Намира се в лукзозен комплекс Каскадас, Равда

Акт 16

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 80,000€
  • Size: 70 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2015
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: Партер
  • Total Floors: 5
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City с. Равда
  • Region Област Бургас