Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас – 75 кв.м за 1140 €/кв.м

  • 85,500€
  • 1,140€/m²
Област Бургас, с. Равда
Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас - 75 кв.м за 1140 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас - 75 кв.м за 1140 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас - 75 кв.м за 1140 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас - 75 кв.м за 1140 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас - 75 кв.м за 1140 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас - 75 кв.м за 1140 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас - 75 кв.м за 1140 €/кв.м - Снимка #10
  • Apartment
  • Property Type
  • 75
  • sqm
  • 2009
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, с. Равда
  • 85,500€
  • 1,140€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 75
  • sqm
  • 2009
  • Building Year

Description

Агенция за недвижими имоти ‘Perfe’ представя на Вашето внимание за продажба:

Двустаен ап. разположен в малък затворен комплекс в с. Равда.

Строителство: Тухла, 2008г.

Имотът е ситуиран на 1ви жилищен етаж от 3 в сграда без асансьор.

Разполага с обща площ 75 кв.м. разгърната в следното разпределение:

Входно антре, хол с трапезария и кухненска част, спалня, баня със санитарен възел, тераса.

Кухнята е напълно оборудвана с необходимите домакински уреди.

Отоплението е уредено чрез електричество посредством климатици.

За удобство на собствениците комплексът предлага басейн и барбекю и паркинг.

Месечна такса – 40лв.

За повече въпроси и записване на час за оглед, обадете се на тел.: +35*********40

Съдействие при организиране на сделката и оформяне на документи

Преди оглед агенцията Ви запознава с ”Протокол за извършен оглед с клиент”

съгласно ЗЗП и ЗМИП.

Референтен номер на имота:23664

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 85,500€
  • Size: 75 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2009
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 1-ви
  • Total Floors: 3
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City с. Равда
  • Region Област Бургас