Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас – 76 кв.м за 1303 €/кв.м

  • 99,000€
  • 1,303€/m²
Област Бургас, с. Равда
Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас - 76 кв.м за 1303 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас - 76 кв.м за 1303 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас - 76 кв.м за 1303 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас - 76 кв.м за 1303 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас - 76 кв.м за 1303 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас - 76 кв.м за 1303 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Двустаен апартамент в с. Равда, Област Бургас - 76 кв.м за 1303 €/кв.м - Снимка #10
  • Apartment
  • Property Type
  • 76
  • sqm
  • 2008
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, с. Равда
  • 99,000€
  • 1,303€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 76
  • sqm
  • 2008
  • Building Year

Description

Предлагаме обзаведен двустаен апартамент в к-с Лесо (Lesso), с. Равда.

Жилището е с площ 76 кв.м и се намира на 2-ри етаж.

Апартаментът се състои от: хол с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна и вана, тераса с изглед към басейна.

Жилището е напълно обзаведено и готово за нанасяне или за отдаване като инвестиционен имот.

Комплекс Лесо (Lesso) разполага с: денонощна охрана, контрол на достъпа, техническа поддръжка, поддръжка на общите части, озеленени площи, безплатен паркинг, външен басейн с детско отделение, зона с шезлонги и чадъри, детска площадка, фитнес зала, ресторант и др.

Сградата има Акт. 16

Сградата се поддържа.

Комплексът се намира в близост до морето на 150 м

Около комплекса има добре изградена инфраструктура. Наблизо има: супермаркети, магазини, ресторанти, банка, аптека, болница, училище, детска градина, салони за красота, автобусна спирка, парк с детски площадки, плаж.

Разполагаме с много и разнообразни имоти по цялото Черноморие. За повече информация, свържете се с нас!

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 99,000€
  • Size: 76 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2008
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 4
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City с. Равда