Продава се Двустаен апартамент в с. Стряма, Област Пловдив – 81 кв.м за 889 €/кв.м

  • 72,000€
  • 889€/m²
Област Пловдив, с. Стряма
Продава се Двустаен апартамент в с. Стряма, Област Пловдив - 81 кв.м за 889 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в с. Стряма, Област Пловдив - 81 кв.м за 889 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в с. Стряма, Област Пловдив - 81 кв.м за 889 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в с. Стряма, Област Пловдив - 81 кв.м за 889 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в с. Стряма, Област Пловдив - 81 кв.м за 889 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в с. Стряма, Област Пловдив - 81 кв.м за 889 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Двустаен апартамент в с. Стряма, Област Пловдив - 81 кв.м за 889 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Двустаен апартамент в с. Стряма, Област Пловдив - 81 кв.м за 889 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Двустаен апартамент в с. Стряма, Област Пловдив - 81 кв.м за 889 €/кв.м - Снимка #12
  • Apartment
  • Property Type
  • 81
  • sqm
  • 2023
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, с. Стряма
  • 72,000€
  • 889€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 81
  • sqm
  • 2023
  • Building Year

Description

Оферта 1433

Едно ново начало в с. Стряма, бързо развиващо се място , привличащо все повече жители . Село Стряма се намира само няколко километра от Пловдив .

Роял имоти има удоволствието да ви представи една уникална сграда, която се намира топ локация на централния път.

Сградата е на 4 етажа, състои се от 4 магазина, 8 тристайни апартамента и 5 двустайни.

Предлагаме за продажба двустаен апартамент, който се намира на 3 етаж е със следното разпределение – дневна с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна, коридор и тераса с панорамна гледка.

Към имота има включено парко място , което е бонус от инвеститора.

Апартаментът се предлага на ШЗ, може да се довърши до ключ по – ваш избор с предварителна договорка.

РОЯЛ Имоти като регистриран кредитен посредник предоставя безплатни консултации за ипотечно кредитиране и много други видове банкови услуги. Агенцията е с вас до пълното финализиране на сделката и предлага пълно съдействие при подготовката на документите, проверка за тежести, изготвяна на оценка на имота и други правни становища.

С нас ще спестите време, средства и ще изберете банката с най-изгодна за вас оферта.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 72,000€
  • Size: 81 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2023
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 4