Продава се Двустаен апартамент в Шумен, 5-ти полк – 62 кв.м за 1629 €/кв.м

  • 100,980€
  • 1,628€/m²
Област Шумен, гр. Шумен, 5-ти полк
Продава се Двустаен апартамент в Шумен, 5-ти полк - 62 кв.м за 1629 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Шумен, 5-ти полк - 62 кв.м за 1629 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Шумен, 5-ти полк - 62 кв.м за 1629 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Шумен, 5-ти полк - 62 кв.м за 1629 €/кв.м - Снимка #7
  • Apartment
  • Property Type
  • 62
  • sqm
  • 1987
  • Building Year
For sale Private
Област Шумен, гр. Шумен, 5-ти полк
  • 100,980€
  • 1,628€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 62
  • sqm
  • 1987
  • Building Year

Description

Състои се от : Коридор,спалня,хол,тераса и кухня с усвоена тераса.Жилището е с висок клас ПВЦ дограма топло и уютно.

В близост до търговски обекти,спирки,училища,детска градина и до зала-“АРЕНА”

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 100,980€
  • Size: 62 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 1987
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Панел
  • Floor: 5-ти
  • Total Floors: 8
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City Шумен
  • Region Област Шумен
  • Квартал 5-ти полк