Продава се Двустаен апартамент в Шумен, Пазара – 78 кв.м за 1795 €/кв.м

  • 140,000€
  • 1,795€/m²
Област Шумен, гр. Шумен, Пазара
Продава се Двустаен апартамент в Шумен, Пазара - 78 кв.м за 1795 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в Шумен, Пазара - 78 кв.м за 1795 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в Шумен, Пазара - 78 кв.м за 1795 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в Шумен, Пазара - 78 кв.м за 1795 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в Шумен, Пазара - 78 кв.м за 1795 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в Шумен, Пазара - 78 кв.м за 1795 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Двустаен апартамент в Шумен, Пазара - 78 кв.м за 1795 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Двустаен апартамент в Шумен, Пазара - 78 кв.м за 1795 €/кв.м - Снимка #11
  • Apartment
  • Property Type
  • 78
  • sqm
  • 2015
  • Building Year
For sale Agency
Област Шумен, гр. Шумен, Пазара
  • 140,000€
  • 1,795€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 78
  • sqm
  • 2015
  • Building Year

Description

Двустаен ТУХЛЕН апартамент НОВО СТРОИТЕЛСТВО в най- предпочитания кв. Пазара. Разпределение: входно антре, дневен тракт с кухня, спалня, баня и тоалетна и тераса. Жилището е с множество подобрения след ремонт и се преедлага ОБЗАВЕДЕН! Отоплението е решено посредством КЛИМАТИК. Намира се в ЗАТВОРЕН КОМПЛЕКС с басейн.Жилището се намира в затворен комплекс с басейн ! Гарантирано спокойствие и много добри условия на живот!

Всичко това превръща комплекса в неповторима и атрактивна възможност за луксозен живот в Шумен!

Реф.№:78452

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 140,000€
  • Size: 78 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2015
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 5