Продава се Двустаен апартамент в София, Банишора – 40 кв.м за 2125 €/кв.м

  • 84,999€
  • 2,125€/m²
Област София-град, гр. София, Банишора
Продава се Двустаен апартамент в София, Банишора - 40 кв.м за 2125 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в София, Банишора - 40 кв.м за 2125 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в София, Банишора - 40 кв.м за 2125 €/кв.м - Снимка #6
  • Apartment
  • Property Type
  • 40
  • sqm
  • 1970
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Банишора
  • 84,999€
  • 2,125€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 40
  • sqm
  • 1970
  • Building Year

Description

КУПИ ЗА EUR 321 на месец!

’БЕСТ СЕЛЪРС’ предлага на Вашето внимание двустаен апартамент в ж.к ”Банишора”.

РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: Входно антре, просторна всекидневна, отделна кухня, малка спалня, един санитарен възел.

СГРАДА: Монолитно строителство тип ЕПК от 1976 година. Етаж 13/18

ЛОКАЦИЯ: ж.к. “Банишора”. Отлична локация! На пешеходно разстояние от Метростанция “Княгиня Мария Луиза”, 5 МБАЛ , спирки на градски транспорт, 14 СУ”Проф.д-р Ас.Златаров”, хранителни магазини, свободно между блоково паркиране и спирки на градски транспорт. Бърз и лесен достъп до бул.Опълченска.

За да не изпуснете този имот, обадете се сега и цитирайте този код: 17199

’БЕСТ СЕЛЪРС’ е Вашият партньор при сключването на сделка с

недвижим имот от първия оглед до финалния подпис. Екипът ни от професионалисти

е твърдо решен да промени представата Ви за пазара на недвижими имоти и да Ви

остави с приятни емоции след приключването на една от най-важните сделки в

живота Ви. Можете да разчитате на нас за ПЪЛНО съдействие в търговските

преговори, абсолютно прозрачна обстойна проверка на историята на имота за целия

период, консултация и набавяне на пълния пакет документация, необходими за

финализиране. На купувачите, разчитащи на банков кредит сме готови да осигурим

НАПЪЛНО БЕЗПЛАТНО професионално кредитно обслужване от водещи НЕЗАВИСИМИ

кредитни посредници. ОДОБРЕНИЕ ДО 24 часа.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am