Продава се Двустаен апартамент в София, Банишора – 72 кв.м за 2987 €/кв.м

  • 215,000€
  • 2,986€/m²
Област София-град, гр. София, Банишора
Продава се Двустаен апартамент в София, Банишора - 72 кв.м за 2987 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в София, Банишора - 72 кв.м за 2987 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в София, Банишора - 72 кв.м за 2987 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в София, Банишора - 72 кв.м за 2987 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в София, Банишора - 72 кв.м за 2987 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в София, Банишора - 72 кв.м за 2987 €/кв.м - Снимка #9
  • Apartment
  • Property Type
  • 72
  • sqm
  • 2008
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Банишора
  • 215,000€
  • 2,986€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 72
  • sqm
  • 2008
  • Building Year

Description

Имоти Сердика 1 продава двустаен апартамент в ж.к. Банишора, гр. София. Имотът е с площ от 72кв.м., изключително уютен и напълно обзаведен. Състои се от антре, всекидневна с кухненски бокс с излаз на тераса, баня с тоалетна, спалня с излаз на тераса, мокро помещение и мазе. Жилището се намира в най-предпочитаната част на района, в нова тухлена сграда с асансьор. Апартаментът е топъл и светъл, саниран, парно с единичен топломер, топла вода от ТЕЦ, две тераси. За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон за връзка. В случай, че не ви отговорим на момента, ще ви върнем обаждане при първа възможност. Предлагаме безплатно съдействие за отпускане на ипотечни и потребителски кредити. Преференциални условия! Още актуални оферти за наеми и продажби може да намерите в нашия сайт: www.serdika1.bg. ID:38297

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 215,000€
  • Size: 72 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2008
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 4-ти
  • Total Floors: 6