Продава се Двустаен апартамент в София, Борово – 51 кв.м за 2530 €/кв.м

  • 129,000€
  • 2,529€/m²
Област София-град, гр. София, Борово
Продава се Двустаен апартамент в София, Борово - 51 кв.м за 2530 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в София, Борово - 51 кв.м за 2530 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в София, Борово - 51 кв.м за 2530 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в София, Борово - 51 кв.м за 2530 €/кв.м - Снимка #7
  • Apartment
  • Property Type
  • 51
  • sqm
  • 1975
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Борово
  • 129,000€
  • 2,529€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 51
  • sqm
  • 1975
  • Building Year

Description

ХОУМ ЛАЙТ продава двустаен апартамент в кв. Борово. Жилището е разположено в един от най-желаните и добре организирани квартали на гр. София. Районът Борово е известен със своята зеленина и многобройни паркове, което го прави предпочитан от семейства и хора, които ценят чистия въздух и приятните разходки. Кварталът разполага с добре развита инфраструктура – магазини, супермаркети, училища и детски градини са на пешеходно разстояние, а близостта до основни транспортни връзки прави достъпа до центъра на града бърз и лесен.

Имотът се намира се на 5-ти, непоследен етаж. Апартаментът е изцяло южен, вътрешен, с много ниски разходи за консумативи. Състои се от коридор, светла и просторна дневна с кухненски бокс и трапезария, от която се излиза на тераса с приятна гледка към околността, спалня, която предлага интимна и уютна атмосфера за почивка и баня с тоалетна в добро състояние.

За повече информация и организиране на огледи, този номер ще Ви е необходим – 5777

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 129,000€
  • Size: 51 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 1975
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Панел
  • Floor: 5-ти
  • Total Floors: 8
  • Heating: ТЕЦ
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City София
  • Region Област София-град
  • Квартал Борово