Продава се Двустаен апартамент в София, Ботунец – 66 кв.м за 905 €/кв.м

  • 59,700€
  • 905€/m²
Област София-град, гр. София, Ботунец
Продава се Двустаен апартамент в София, Ботунец - 66 кв.м за 905 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в София, Ботунец - 66 кв.м за 905 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в София, Ботунец - 66 кв.м за 905 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в София, Ботунец - 66 кв.м за 905 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в София, Ботунец - 66 кв.м за 905 €/кв.м - Снимка #8
  • Apartment
  • Property Type
  • 66
  • sqm
  • 1970
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Ботунец
  • 59,700€
  • 905€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 66
  • sqm
  • 1970
  • Building Year

Description

ERA Invest продава ексклузивно двустаен апартамент с отделна кухня в панелна сграда, находяща се в кв. Ботунец.

Имотът е със застроена площ от 65,51 кв.м. и има следното фунционално разпределение : антре, хол, спалня, отделна кухня, баня, самостоятелна тоалетна и тераса.

Холът, който има излаз към тераса, и спалнята са с южно изложение, което осигурява светлина през целия ден.

Апартаментът е на втори етаж от четири, с изложение юг/ север. Отоплението е на ток.

Жилището е светло и функционално, след цялостен ремонт, със сменена дограма и монтирани климатици във всички помещения, подменени вертикални щрангове, ламиниран паркет, напълно обзаведено и оборудвано.

Към имота има прилежащо мазе с площ от 13,46 кв.м. Свободно паркиране в околоблоковите пространства.

Агенцията разполага с ключ.

Ако имате нужда от кредит, можем да ви предложим напълно безплатна професионална кредитна консултация и цялостно обслужване осигуряващо за вас най-добрите условия предлагани в момента на пазара. ERA е регистриран към БНБ кредитен посредник.

За локацията:

‘Ботунец’ е квартал на София, в район Кремиковци, застроен през 60-те години на XX век в непосредствена близост до металургичния комбинат Кремиковци за жилищните нужди на работниците. 16 км от центъра на София. Локацията е с бърз достъп до основни пътни артерии, както и спирки на градски транспорт установяващи достъп до центъра на града. В близост има магазини, супермаркети, аптеки, училища и детски градини.