Продава се Двустаен апартамент в София, Бояна – 75 кв.м за 2667 €/кв.м

  • 200,000€
  • 2,667€/m²
Област София-град, гр. София, Бояна
Продава се Двустаен апартамент в София, Бояна - 75 кв.м за 2667 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в София, Бояна - 75 кв.м за 2667 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в София, Бояна - 75 кв.м за 2667 €/кв.м - Снимка #6
  • Apartment
  • Property Type
  • 75
  • sqm
  • 2010
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Бояна
  • 200,000€
  • 2,667€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 75
  • sqm
  • 2010
  • Building Year

Description

Продава се светъл и уютен двустаен апартамент, разположен в един от най-престижните квартали на София – Бояна. Имотът е с площ от 75 кв. м (68 кв. м чиста площ) и се намира на първи етаж от пететажна тухлена сграда, построена през 2010 г.

Апартаментът разполага с функционално разпределение, включващо просторна дневна с трапезария и кухненски бокс, една спалня, баня с тоалетна, както и удобно антре. Големите прозорци и доброто разположение на стаите осигуряват много естествена светлина и уютна атмосфера. Жилището е с централно отопление (ТЕЦ), което осигурява комфорт през зимния сезон.

Сградата е качествено построена, с добре поддържани общи части и модерен външен вид. Районът предлага тишина и спокойствие, с бърз достъп до централната част на София, както и до Витоша, за любителите на природата и разходките. В близост са налични магазини, ресторанти, училища и други удобства.

Апартаментът е идеален както за лично ползване, така и за инвестиция. Не пропускайте възможността да живеете в един от най-зелените и предпочитани квартали на столицата!

Брокер: Мария Стойнева – 08******90

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 200,000€
  • Size: 75 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2010
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 1-ви
  • Total Floors: 5
  • Heating: ТЕЦ
  • Furniture: Обзаведен