Продава се Двустаен апартамент в София, Център – 52 кв.м за 3147 €/кв.м

  • 163,600€
  • 3,146€/m²
Област София-град, гр. София, Център
Продава се Двустаен апартамент в София, Център - 52 кв.м за 3147 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в София, Център - 52 кв.м за 3147 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в София, Център - 52 кв.м за 3147 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в София, Център - 52 кв.м за 3147 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в София, Център - 52 кв.м за 3147 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в София, Център - 52 кв.м за 3147 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Двустаен апартамент в София, Център - 52 кв.м за 3147 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Двустаен апартамент в София, Център - 52 кв.м за 3147 €/кв.м - Снимка #11
  • Apartment
  • Property Type
  • 52
  • sqm
  • 1934
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Център
  • 163,600€
  • 3,146€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 52
  • sqm
  • 1934
  • Building Year

Description

ПРОСТОРЕН, ВЪТРЕШЕН, ТИХ, РЕМОНТИРАН ап. на ТОП място в широк център- в близост до метростанция, множество спирки на градския транспорт, много зеленина, парк. Магазини, заведения, училища, детска градина, болница. Вътрешен двор. Ап. е подходящ както за живеене, така и за инвестиция, предвид локацията и близостта до метростанция. Тухлена кооперация, ПЛОЧА- 1934 г. Етаж- 2НП от 5. Без асансьор. РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: просторен хол с преход към стая, самостоятелна голяма кухня (може да стане стая), баня с тоалетна, коридор. ОТОПЛЕНИЕ: ТЕЦ и климатици. ПОДОВИ НАСТИЛКИ: хол и стая- паркет, коридор и кухня- гранитогрес, баня с тоалетна – фаянс, теракота. Стени- латекс. Ап. е след основен качествен ремонт, отлично обзаведен с всичко необходимо- поръчкови мебели- МДФ, вградена бяла техника- печка, пералня, хладилник, микровълнова, съдомиялна, нова PVC дограма, сменени щрангове и ел.инсталация. ИЗЛОЖЕНИЕ: Юг. Таван- 9 кв.м, мазе- 4 кв.м . ЗА ПОВЕЧЕ ПОДРОБНОСТИ И ОГЛЕДИ: 08******97, оферта 11580.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 163,600€
  • Size: 52 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 1934
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 5
  • Heating: ТЕЦ
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City София
  • Region Област София-град