Продава се Двустаен апартамент в София, Дружба 1 – 64 кв.м за 1327 €/кв.м

  • 84,900€
  • 1,327€/m²
Област София-град, гр. София, Дружба 1
  • Apartment
  • Property Type
  • 64
  • sqm
  • 2026
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Дружба 1
  • 84,900€
  • 1,327€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 64
  • sqm
  • 2026
  • Building Year

Description

Компания `ЕКС` представя на Вашето внимание двустаен апартамент в жк Дружба 1.

МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ: В близост до метростанция, спирка на градски транспорт, училище, детска градина, магазини от всякакъв тип.

СТРОИТЕЛСТВО: Апартаментът е ситуиран на 1-ви етаж в новострояща се сграда с очакван АКТ 16 през лятото на 2026 г.

РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: Жилището разполага с площ от 64 кв.м. разпределена във входно антре, дневна с трапезария и кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна, тераса.

СЪСТОЯНИЕ: На шпакловка и замазка.

Заповядайте да Ви го покажем. Използвайки нашите услуги Вие ще превърнете закупуването на новия си дом в едно приятно изживяване, ще получите персонален консултант, съдействие при кандидатстване за кредит от всички банки в България, интериорни дизайнери и екип, който да се погрижи за нужните документи по Вашата сделка. На Ваше разположение сме всеки ден, от понеделник до неделя от 09:00 до 20:00ч. Възползвайте се от безплатна консултация в наш офис, където ще ви спестим време и ще ви запознаем с всички актуални имоти в България, отговарящи на Вашето търсене. Свържете се с нас на 08*********90 или на 08*********57 и цитирайте кода към имота: 778-23228.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 84,900€
  • Size: 64 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2026
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick