Продава се Двустаен апартамент в София, Дружба 2 – 104 кв.м за 2500 €/кв.м

  • 260,000€
  • 2,500€/m²
Област София-град, гр. София, Дружба 2
Продава се Двустаен апартамент в София, Дружба 2 - 104 кв.м за 2500 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в София, Дружба 2 - 104 кв.м за 2500 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в София, Дружба 2 - 104 кв.м за 2500 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в София, Дружба 2 - 104 кв.м за 2500 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в София, Дружба 2 - 104 кв.м за 2500 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в София, Дружба 2 - 104 кв.м за 2500 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Двустаен апартамент в София, Дружба 2 - 104 кв.м за 2500 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Двустаен апартамент в София, Дружба 2 - 104 кв.м за 2500 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Двустаен апартамент в София, Дружба 2 - 104 кв.м за 2500 €/кв.м - Снимка #12
  • Apartment
  • Property Type
  • 104
  • sqm
  • 2025
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Дружба 2
  • 260,000€
  • 2,500€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 104
  • sqm
  • 2025
  • Building Year

Description

двустаен просторен апартамент на 8ми от 10 етажа в София ж.к Дружба сграда Атана с А16/25г. Апартамента е 104кв. с общи части и 88кв. чиста площ.Изложение север-изток. При желание от страна на купувача се предлага и паркомясто, което е много голямо. Спирката на метрото е на 10 метра от входа на блока. Само за частни лица.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 260,000€
  • Size: 104 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2025
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 8-ми
  • Total Floors: 10
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Not Furnitured
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City София
  • Region Област София-град
  • Квартал Дружба 2