Продава се Двустаен апартамент в София, Дървеница – 49 кв.м за 3162 €/кв.м

  • 154,900€
  • 3,161€/m²
Област София-град, гр. София, Дървеница
Продава се Двустаен апартамент в София, Дървеница - 49 кв.м за 3162 €/кв.м - Снимка #4
  • Apartment
  • Property Type
  • 49
  • sqm
  • 1965
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Дървеница
  • 154,900€
  • 3,161€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 49
  • sqm
  • 1965
  • Building Year

Description

Реф. № 012145

Агенция за недвижими имоти BAS Properties предлага за продажба двустаен апартамент в кв. Дървеница, гр. София – само на 5 минути от метростанция и в непосредствена близост до университети и Студентски град. Имотът е напълно обзаведен, след освежителен ремонт и подходящ както за живеене, така и за инвестиция с цел отдаване под наем.

Основни характеристики:

– Площ: 49 кв.м.

– Строителство: Тухла, 1965 г.

– Етаж: 1 от 4

За сградата:

– Тухлена сграда от 60-те години

– Добре поддържани общи части

– Обезопасен вход

– Апартаментът е разположен над абонатна станция (топъл)

Локация:

– Бул. Св. Климент Охридски, до Техническия университет

– На 500 метра от метростанция

– В близост до автобусни спирки, магазини, парк, детски градини и училища

– Спокоен район, като апартаментът не гледа към булеварда – гарантирана тишина

За повече информация и организиране на огледи, моля свържете се с нас!

Безплатно съдействие при кредитиране от банка.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 154,900€
  • Size: 49 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 1965
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick