Продава се Двустаен апартамент в София, Хаджи Димитър – 57 кв.м за 2281 €/кв.м

  • 130,000€
  • 2,281€/m²
Област София-град, гр. София, Хаджи Димитър
Продава се Двустаен апартамент в София, Хаджи Димитър - 57 кв.м за 2281 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в София, Хаджи Димитър - 57 кв.м за 2281 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в София, Хаджи Димитър - 57 кв.м за 2281 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в София, Хаджи Димитър - 57 кв.м за 2281 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в София, Хаджи Димитър - 57 кв.м за 2281 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в София, Хаджи Димитър - 57 кв.м за 2281 €/кв.м - Снимка #9
  • Apartment
  • Property Type
  • 57
  • sqm
  • 1980
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Хаджи Димитър
  • 130,000€
  • 2,281€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 57
  • sqm
  • 1980
  • Building Year

Description

Агенция Релард Естейтс предлага за продажба двустаен апартамент в кв. Хаджи Димитър, с площ 57 кв.м, разположен на 4-ти етаж от общо 6 в панелна сграда.

Жилището се състои от входно антре, просторна всекидневна, отделна кухня, уютна спалня, баня с тоалетна и тераса с приятна гледка към околността. Разпределението е функционално, с добре обособени отделни зони за живеене и почивка, което осигурява комфорт за обитаване.

Сградата е разположена в удобен и комуникативен район, с бърз достъп до метростанция Хаджи Димитър и спирки на автобуси 78, 79, 120 и тролейбуси 1, 2, 3 и 4. В близост има магазини, училища, детски градини и други удобства, което прави имота изключително подходящ за семейства и за хора, които искат лесен достъп до всички необходими услуги.

Агенцията осигурява безплатна юридическа консултация на всички свои клиенти, както и съдействие при необходимост от ипотечен кредит.

За повече информация моля свържете се с нас на посочените контакти.

Водещ брокер: Симона Михайлова

ID:28067

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 130,000€
  • Size: 57 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 1980
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Панел
  • Floor: 4-ти
  • Total Floors: 6
  • Heating: ТЕЦ
  • Furniture: Not Furnitured
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City София
  • Region Област София-град