Продава се Двустаен апартамент в София, Хаджи Димитър – 68 кв.м за 2030 €/кв.м

  • 138,000€
  • 2,029€/m²
Област София-град, гр. София, Хаджи Димитър
Продава се Двустаен апартамент в София, Хаджи Димитър - 68 кв.м за 2030 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в София, Хаджи Димитър - 68 кв.м за 2030 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в София, Хаджи Димитър - 68 кв.м за 2030 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в София, Хаджи Димитър - 68 кв.м за 2030 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в София, Хаджи Димитър - 68 кв.м за 2030 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в София, Хаджи Димитър - 68 кв.м за 2030 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Двустаен апартамент в София, Хаджи Димитър - 68 кв.м за 2030 €/кв.м - Снимка #10
  • Apartment
  • Property Type
  • 68
  • sqm
  • 1980
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Хаджи Димитър
  • 138,000€
  • 2,029€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 68
  • sqm
  • 1980
  • Building Year

Description

Титан Пропъртис – офис Черни връх има удоволствието да Ви представи двустаен апартамент след основен ремонт в ж.к. Хаджи Димитър – комуникативно място, в близост до спирки на градски транспорт, детска градина , училище, магазини и супермаркети и други удобства.

Апартаментът е разположен на седми жилищен етаж от девет етажа , в сграда, построена 1980г. Имотът разполага със застроена площ от 65 кв.м. Разпределението както следва е антре хол, кухня,спалня, баня с тоалетна, килер и две тераси. Изложението е ЮГ . Отоплението е на ТЕЦ. Входът е добре поддържан , с контролиран достъп. Към имота има мазе 6 кв.м.

За повече информация или оглед на това и други предложения, моля, свържете се с нас на посочения телефон. Реф. Номер: 64609.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 138,000€
  • Size: 68 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 1980
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Панел
  • Floor: 7-ми
  • Total Floors: 9