Продава се Двустаен апартамент в София, Карпузица – 57 кв.м за 2018 €/кв.м

  • 115,000€
  • 2,018€/m²
Област София-град, гр. София, Карпузица
  • Apartment
  • Property Type
  • 57
  • sqm
  • 2025
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Карпузица
  • 115,000€
  • 2,018€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 57
  • sqm
  • 2025
  • Building Year

Description

Имоти Премиер предлага на своите клиенти двустаен апартамент в един от най-спокойните и зелени квартали на София – Карпузица.Жилището се състои от входно антре, дневен тракт, спалня, баня с тоалет, тераса и прилежащо избено помещение.Имотът ще бъде завършен до ключ – ламиниран паркет, латекс, фаянс, гранитогрес, оборудвани баня и тоалетна. Възможност за закупуване на външно паркомясто или подземен гараж. Районът е добре свързан с обществен транспорт, което дава лесен достъп до центъра на София и други важни точки. В близост има магазини, училища и паркове, което прави квартала идеален за семейства и хора, търсещи удобство и качество на живот. За повече информация и огледи се обадете и цитирайте код 361749

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 115,000€
  • Size: 57 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2025
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 4