Продава се Двустаен апартамент в София, Красна поляна 1 – 32 кв.м за 2875 €/кв.м

  • 92,000€
  • 2,875€/m²
Област София-град, гр. София, Красна поляна 1
Продава се Двустаен апартамент в София, Красна поляна 1 - 32 кв.м за 2875 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в София, Красна поляна 1 - 32 кв.м за 2875 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в София, Красна поляна 1 - 32 кв.м за 2875 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в София, Красна поляна 1 - 32 кв.м за 2875 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в София, Красна поляна 1 - 32 кв.м за 2875 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в София, Красна поляна 1 - 32 кв.м за 2875 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Двустаен апартамент в София, Красна поляна 1 - 32 кв.м за 2875 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Двустаен апартамент в София, Красна поляна 1 - 32 кв.м за 2875 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Двустаен апартамент в София, Красна поляна 1 - 32 кв.м за 2875 €/кв.м - Снимка #12 Продава се Двустаен апартамент в София, Красна поляна 1 - 32 кв.м за 2875 €/кв.м - Снимка #13 Продава се Двустаен апартамент в София, Красна поляна 1 - 32 кв.м за 2875 €/кв.м - Снимка #14
  • Apartment
  • Property Type
  • 32
  • sqm
  • 2023
  • Building Year
For sale Private
Област София-град, гр. София, Красна поляна 1
  • 92,000€
  • 2,875€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 32
  • sqm
  • 2023
  • Building Year

Description

Здравейте! Продавам нов напълно обзаведен апартамент в Гърция, Офринио. Апартаментът е 32кв.м. + тераса 6кв.м. Намира се на 400м.от главната търговска улица и плажа. В комплекс Антигона на тихо и спокойно място.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 92,000€
  • Size: 32 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2023
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 2
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: С преход

Amenities

  • City София
  • Region Област София-град
  • Квартал Красна поляна 1