Продава се Двустаен апартамент в София, Красно село – 73 кв.м за 3288 €/кв.м

  • 240,000€
  • 3,288€/m²
Област София-град, гр. София, Красно село
Продава се Двустаен апартамент в София, Красно село - 73 кв.м за 3288 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в София, Красно село - 73 кв.м за 3288 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в София, Красно село - 73 кв.м за 3288 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в София, Красно село - 73 кв.м за 3288 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в София, Красно село - 73 кв.м за 3288 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в София, Красно село - 73 кв.м за 3288 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Двустаен апартамент в София, Красно село - 73 кв.м за 3288 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Двустаен апартамент в София, Красно село - 73 кв.м за 3288 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Двустаен апартамент в София, Красно село - 73 кв.м за 3288 €/кв.м - Снимка #12 Продава се Двустаен апартамент в София, Красно село - 73 кв.м за 3288 €/кв.м - Снимка #13
  • Apartment
  • Property Type
  • 73
  • sqm
  • 2005
  • Building Year
For sale Private
Област София-град, гр. София, Красно село
  • 240,000€
  • 3,288€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 73
  • sqm
  • 2005
  • Building Year

Description

Обзаведен двустаен апартамент в тухлена сграда от 2005 г.

Намира се в изключително комуникативен район, в близост до пазар Красно село, метростанция Красно село, в близост до училища, детски градини.

Жилището е разположено на втори етаж в кокетна четириетажна сграда.

Изложение – югоизток, с голям паркинг пред блока.

Обявата е от частно лице.

Моля фирми да не рекламират имота.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 240,000€
  • Size: 73 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2005
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 4