Продава се Двустаен апартамент в София, Кръстова вада – 53 кв.м за 3489 €/кв.м

  • 184,900€
  • 3,489€/m²
Област София-град, гр. София, Кръстова вада
Продава се Двустаен апартамент в София, Кръстова вада - 53 кв.м за 3489 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в София, Кръстова вада - 53 кв.м за 3489 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в София, Кръстова вада - 53 кв.м за 3489 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в София, Кръстова вада - 53 кв.м за 3489 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в София, Кръстова вада - 53 кв.м за 3489 €/кв.м - Снимка #8
  • Apartment
  • Property Type
  • 53
  • sqm
  • 2010
  • Building Year
For sale Private
Област София-град, гр. София, Кръстова вада
  • 184,900€
  • 3,489€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 53
  • sqm
  • 2010
  • Building Year

Description

Чудесно реновирано и обзаведено жилище. С всички необходими мебели и висок клас електроуреди! Готово за нанасяне и отдаване под наем от първия ден, тъй като има всички удобства до най-малките подробности, като дори дъска за гладене. Към имота има складово помещение (мазе) в сутерена на сградата!

Мебели в жилището: гардероби, скринове, ТВ шкаф, библиотека, вградена кухня, бар-плот, диван с лежанка и функция сън за двама, широка спалня с висок клас матрак, бюро, работно място. Електроуредите са: ELECTROLUX, INDESIT, SAMSUNG, DELONGHI.

В случай че се търси инвестиоционно, а не за лично ползване или студент в УНСС, Технически или Лесо-технически, то имотът предполага незабавно отдване под наем с доход от порядъка на +/- 500 евро/месец.

Изложение и характеристика на имота:

– изцяло вътрешен апартамент, топъл, икономично отопление с висок клас климатична система;

– изложение: юго-изток;

– контролиран достъп с чип и код, видео наблюдение, поддържани общи части и озеленена градинка с минимална такса към ЕС (8 лв. на живущ);

– тухлена сграда от 2010 г., с висок клас асансьор и поддържани общи части;

– усвоена тераса.

Идеална ЛОКАЦИЯ:

– непосредствена близост: хипермаркети ФАНТАСТИКО, Лидл и Рекорд – 5 мин.;

– Ресторанти, аптека, Barbershop и денонощен магазин – 1 мин.;

– Транспорт: спирка на автобуси на 1 мин: автобуси 280, също и 88, както и 413, линии 69 и 70 и 27;