Продава се Двустаен апартамент в София, Кръстова вада – 69 кв.м за 2319 €/кв.м

  • 160,000€
  • 2,319€/m²
Област София-град, гр. София, Кръстова вада
Продава се Двустаен апартамент в София, Кръстова вада - 69 кв.м за 2319 €/кв.м - Снимка #4
  • Apartment
  • Property Type
  • 69
  • sqm
  • 2024
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Кръстова вада
  • 160,000€
  • 2,319€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 69
  • sqm
  • 2024
  • Building Year

Description

Хоум Лайт предлага на Вашето внимание изключително функционален и светъл двустаен апартамент с южно изложение в кв. Кръстова вада. Жилището се намира на трети, среден етаж, в новострояща се луксозна, жилищна сграда локализирана на бул. Черни връх. Площта на имота е 69 кв.м., като чистата застроена площ е 60 кв.м., разпределени във входно антре, дневна с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна и тераса. Отоплението в сградата е решено на ГАЗ. Акт 16 се очаква през есента на 2024 г.

За повече информация и огледи, този номер ще Ви е необходим – 5389.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 160,000€
  • Size: 69 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2024
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 3-ти
  • Total Floors: 6