Продава се Двустаен апартамент в София, Кръстова вада – 81 кв.м за 2644 €/кв.м

  • 214,130€
  • 2,644€/m²
Област София-град, гр. София, Кръстова вада
Продава се Двустаен апартамент в София, Кръстова вада - 81 кв.м за 2644 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в София, Кръстова вада - 81 кв.м за 2644 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в София, Кръстова вада - 81 кв.м за 2644 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в София, Кръстова вада - 81 кв.м за 2644 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в София, Кръстова вада - 81 кв.м за 2644 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в София, Кръстова вада - 81 кв.м за 2644 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Двустаен апартамент в София, Кръстова вада - 81 кв.м за 2644 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Двустаен апартамент в София, Кръстова вада - 81 кв.м за 2644 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Двустаен апартамент в София, Кръстова вада - 81 кв.м за 2644 €/кв.м - Снимка #12
  • Apartment
  • Property Type
  • 81
  • sqm
  • 2024
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Кръстова вада
  • 214,130€
  • 2,644€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 81
  • sqm
  • 2024
  • Building Year

Description

КЛИЕНТИТЕ НА МАРТИНС СА ПО-ДОВОЛНИ! ПОПИТАЙ ЗАЩО!

Продават се апартаменти в нов жилищен комплекс в “Кръстова вада”.

Представяме новопостроен жилищен комплекс на стратегическо местоположение – кв. “Кръстова вада”, в сърцето на града. Възползвайте се от възможността да притежавате съвременен апартамент с модерни удобства и перфектна инфраструктура. Просторни и светли стаи в апартаментите с 3 м. светла височина на таваните. Собствен двор с около 2300 кв.м. площ. Предвидена стая за детски колички и велосипеди. Търговски помещения предвидени за кафене и студена кухня, магазин за вино и магазин за висок клас месни продукти, с изглед към бул. “Черни връх”. Обособени места за термопомпи и климатици, скрити в северната фасадата на сградата, с предварително изградени тръбни и кабелни инсталации до всеки апартамент. Две подземни паркинг нива с абсолютно достатъчен капацитет от паркоместа с подготовка за електрически станции за зареждане.

Жилището, което се предлага, e със следното разпределение: входно антре, дневна с кухня, спалня, баня с тоалетна и тераса с изглед към Витоша планина. Изключително просторно и светло. Възможност за закупуване на гараж или паркомясто. Апартаментът е подходящ както за инвестиция, така и за живеене.

Предимства на комплекса:

* Ново строителство с високо качество на материалите;

* Просторни и светли апартаменти с различни разпределения;

* Съоръжения за отдих и зелени площи;