Продава се Двустаен апартамент в София, Лагера – 74 кв.м за 3446 €/кв.м

  • 255,000€
  • 3,446€/m²
Област София-град, гр. София, Лагера
Продава се Двустаен апартамент в София, Лагера - 74 кв.м за 3446 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в София, Лагера - 74 кв.м за 3446 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в София, Лагера - 74 кв.м за 3446 €/кв.м - Снимка #6
  • Apartment
  • Property Type
  • 74
  • sqm
  • 2010
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Лагера
  • 255,000€
  • 3,446€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 74
  • sqm
  • 2010
  • Building Year

Description

Хоум Лайт предлага на Вашето внимание един изключително просторен имот, разположен в един от най – зелените и предпочитани южни квартали на столицата, кв. Лагера. В непосредтвена близост до парк, метростанция “Красно село”, множество спирки на градски транспорт, пазар, разнообразни търговски обекти, заведения и редица други удобства, допринасящи за комфорта на обитателите на квартала.

Предлаганият апартамент е позициониран на 2-ри етаж в поддържана, тухлена сграда с акт 16 от 2010 г.

Вътрешен, изключително топъл и с много ниски режийни разходи, имотът е с чиста застроена площ от 74 кв.м., разпределени във входно антре, дневна с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна, мокро помещение и тераса.

Предлага се напълно обзаведен и оборудван.

Отоплението е на климатици.

За повече информация и оргснизиране на огледи, този номер ще Ви е необходим – 6635

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 255,000€
  • Size: 74 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2010
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 6