Продава се Двустаен апартамент в София, Лозенец – 52 кв.м за 3558 €/кв.м

  • 185,000€
  • 3,558€/m²
Област София-град, гр. София, Лозенец
Продава се Двустаен апартамент в София, Лозенец - 52 кв.м за 3558 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в София, Лозенец - 52 кв.м за 3558 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в София, Лозенец - 52 кв.м за 3558 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в София, Лозенец - 52 кв.м за 3558 €/кв.м - Снимка #7
  • Apartment
  • Property Type
  • 52
  • sqm
  • 1960
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Лозенец
  • 185,000€
  • 3,558€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 52
  • sqm
  • 1960
  • Building Year

Description

Явлена предлага за продажба просторен двустаен апартамент, разположен в малка и кокетна кооперация, построена солидно и с качествени материали.

Сградата е ситуирана в непосредствена близост до парк “Кошарите” в сърцето на жк. Лозенец.

Апартаментът се състои от:

входно антре, оборудван, самостоятелен кухненски бокс, баня с тоалетна, хол, спалня и тераса. Жилището е разположено на III-ти, последен етаж. От прозорците на хола и спалнята, и от терасата се откриват чудесни гледки към паркови и зелени части на града.

Към апартамента се предлага и възможност за покупка на гараж.(http://www.yavlena.com/146821)

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 185,000€
  • Size: 52 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 1960
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 1-ви
  • Total Floors: 8