Продава се Двустаен апартамент в София, Люлин 5 – 46 кв.м за 1848 €/кв.м

  • 85,000€
  • 1,848€/m²
Област София-град, гр. София, Люлин 5
Продава се Двустаен апартамент в София, Люлин 5 - 46 кв.м за 1848 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в София, Люлин 5 - 46 кв.м за 1848 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в София, Люлин 5 - 46 кв.м за 1848 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в София, Люлин 5 - 46 кв.м за 1848 €/кв.м - Снимка #7
  • Apartment
  • Property Type
  • 46
  • sqm
  • 1989
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Люлин 5
  • 85,000€
  • 1,848€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 46
  • sqm
  • 1989
  • Building Year

Description

Реф. № 012393

Агенция за недвижими имоти BAS Properties предлага за продажба гарсониера с възможност за преустройство в двустаен апартамент в ж.к. Люлин 5, гр. София.

Основни характеристики:

– Площ: 46 кв.м.

– Етаж: 8 от 8

– Строителство: Панел, 1989 г.

Предимства на имота:

– Възможност за преустройство в двустаен апартамент

– Вътрешен и топъл, с ниски разходи

– Свободно паркиране пред блока

– С налични наематели – отлична инвестиция за отдаване под наем

– Южно изложение – светъл и слънчев имот

Локация и удобства:

– ТОП локация – в близост до хранителни вериги, училища, детски градини и спирки на градски транспорт

– Отлична инфраструктура и удобен достъп до централните части на града

Подходящ както за живеене, така и за инвестиция с добра доходност.

За повече информация и организиране на огледи, свържете се с нас!

Агенцията предлага безплатно съдействие при жилищно кредитиране.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 85,000€
  • Size: 46 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 1989
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Панел
  • Floor: 8-ми
  • Total Floors: 8
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished