Продава се Двустаен апартамент в София, Малинова долина – 56 кв.м за 1857 €/кв.м

  • 103,975€
  • 1,857€/m²
Област София-град, гр. София, Малинова долина
  • Apartment
  • Property Type
  • 56
  • sqm
  • 2025
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Малинова долина
  • 103,975€
  • 1,857€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 56
  • sqm
  • 2025
  • Building Year

Description

Prestige Building представя двустаен апатамент на достъпно и комуникативно място в гр. София, кв. Малинова долина.

Доказан инвеститор! Модерна и стилна архитектура! Без комисионна!

В сградата има подземни паркоместа и гаражи.

В близост до:

Спортен комплекс НСА: тенис кортове, игрища, спортна зала и паркова среда

Зимен дворец на спорта

Автобусни спирки: №94, №102, №280, №294, 805

Бъдеща метростанция

ОДЗ 16 “Приказен свят”

Студентски пазар, кафенета, ресторанти, аптеки, салони за красота

Супермаркети “Kaufland” и “Фантастико”, “Ring Mall”

Бул. “Симеоновско шосе” и Околовръстен път

– Функционално разпределение: Прилагаме схема за Ваше улеснение

Партер

Апартамент 001 + Двор

Тип: Двустаен

Изложение: Запад

Площ на апартамента: 55.61 м2

Обща площ: 72.32 м2

Общи части: 16.71

Price:

103,975.00 €

Отопление: Газ

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 103,975€
  • Size: 56 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2025
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: Партер
  • Total Floors: 5