Продава се Двустаен апартамент в София, Малинова долина – 61 кв.м за 2869 €/кв.м

  • 175,000€
  • 2,869€/m²
Област София-град, гр. София, Малинова долина
Продава се Двустаен апартамент в София, Малинова долина - 61 кв.м за 2869 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Двустаен апартамент в София, Малинова долина - 61 кв.м за 2869 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Двустаен апартамент в София, Малинова долина - 61 кв.м за 2869 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Двустаен апартамент в София, Малинова долина - 61 кв.м за 2869 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Двустаен апартамент в София, Малинова долина - 61 кв.м за 2869 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Двустаен апартамент в София, Малинова долина - 61 кв.м за 2869 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Двустаен апартамент в София, Малинова долина - 61 кв.м за 2869 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Двустаен апартамент в София, Малинова долина - 61 кв.м за 2869 €/кв.м - Снимка #11
  • Apartment
  • Property Type
  • 61
  • sqm
  • 2020
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Малинова долина
  • 175,000€
  • 2,869€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 61
  • sqm
  • 2020
  • Building Year

Description

Номер в агенцията: 52942

Агенция за недвижими имоти Абела предлага обзаведен двустаен апартамент, разположен на 5-ия етаж от 6-етажна сграда с южно изложение. Жилището е с АКТ 16 и предлага всички необходими удобства за уютен и комфортен живот. Този апартамент е отлично предложение както за живеене, така и за инвестиция. Намиращ се в модерна сграда, което добавя допълнителен комфорт и сигурност за бъдещите обитатели. Апартаментът е с отлично разположение, осигуряващо лесен достъп до основни транспортни връзки, търговски обекти и развлекателни зони, което го прави изключително привлекателен за дългосрочно пребиваване.

За повече информация и организация на огледи, не се колебайте да се свържете с нас.

За това и други наши предложения посетете сайта ни: https://abella.bg/

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 175,000€
  • Size: 61 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2020
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 5-ти
  • Total Floors: 6