Продава се Двустаен апартамент в София, Малинова долина – 63 кв.м за 2235 €/кв.м

  • 140,800€
  • 2,235€/m²
Област София-град, гр. София, Малинова долина
Продава се Двустаен апартамент в София, Малинова долина - 63 кв.м за 2235 €/кв.м - Снимка #4
  • Apartment
  • Property Type
  • 63
  • sqm
  • 2024
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Малинова долина
  • 140,800€
  • 2,235€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 63
  • sqm
  • 2024
  • Building Year

Description

ПРЕД АКТ 15!!!

Продаваме 2-стаен апартамент в гр.София, кв.Малинова долина, до НСА!

Перфектно местоположение на сградата – с изглед към планината Витоша, в непосредствена близост до: магазини Кауфланд, Фантастико, Билла, Лидл, Зимен дворец, Студентски парк, бул.Симеоновско шосе, Университети (УНСС; НСА; Технически университет; Лесотехнически университет; Химикотехнологичен и металургичен университет и др.), Детски градини/детски ясли, Спирки на градския транспорт-автобусни линии 94; 102; 280; 294; 804; Бъдеща метростанция (600 метра)-до НСА;

На партерния етаж на сградата са предвидени да бъдат изградени: детска градина /предимство ще имат живущите в сградата/; лекарски кабинет и хранителен магазин!!!

Апартаментът е слънчев и уютен, с ниски разходи за отопление през зимния сезон!!! Площ: 63,42кв.м.; Застроена площ: 54,11 кв.м; Изложение: югоизток; югозапад; Етаж: 2 от 6; Отопление: електричество; Строителство: тухла; Разпределение: дневна с кухненски бокс; спалня; баня с тоалетна; антре; склад; балкон;

Прекрасен имот на тихо и спокойно място в търсен район, както за живеене, така и за инвестиция!!!

Aгенцията предлага съдействие при банково кредитиране на преференциални условия и по-ниски лихви! Услугата е безплатна за Купувача!

Обява №572484; За повече информация – Моб.тел +35***********20;

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 140,800€
  • Size: 63 кв.м