Продава се Двустаен апартамент в София, Малинова долина – 75 кв.м за 1974 €/кв.м

  • 148,000€
  • 1,973€/m²
Област София-град, гр. София, Малинова долина
Продава се Двустаен апартамент в София, Малинова долина - 75 кв.м за 1974 €/кв.м - Снимка #4
  • Apartment
  • Property Type
  • 75
  • sqm
  • 2024
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Малинова долина
  • 148,000€
  • 1,973€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 75
  • sqm
  • 2024
  • Building Year

Description

Титан Пропъртис -офис Черни връх , има удоволствито да Ви представи светъл двустаен апартамент в кв.Малинова долина. Имотът се намира в непосредствена близост до спирки на градски транспорт, Sofia Ring Mall, Икеа, парк Въртопо, Бизнес парк , Американски колеж, а бързият излаз към околовръстен път дава възможност за бърз достъп до всяка точка на града. Жилището е разположен на пети жилищен етаж и разполага със застроена площ от 65 кв. м. РАзпределението както следва е : входно антре, дневна с кухненски бокс, една спалня, баня + тоалетна, склад и тераса.Сградата в момента е на АКТ 14. Изложение е на ЮГ. Отоплението е на ГАЗ. Жилището се предлага на шпакловка и замаска, предоставяйки възможност за персонализация на интериора.Предоставя идеалната възможност за новите собственици да създадат своя уютен и стилен дом в един от най-желаните райони на градa.Идеален както за лично ползване , така и за инвестиция. За повече информация или оглед на това и други атрактивни предложения , моля свържете се с нас на посочения телефон. Реф. Номер : 44798

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 148,000€
  • Size: 75 кв.м
  • Rooms: 2
  • Building Year: 2024
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 5-ти
  • Total Floors: 6
  • Heating: Газ
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: В строеж
  • Преход: Без преход